Lustra Norma BG LUSTRA Norma BG
KONTROLNE  - ANTYKRADZIEŻOWE - SKLEPOWE - DROGOWE - INSPEKCYJNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt

LUSTRA WYPUKŁE, NIETŁUKĄCE


lustro wypukłe nietłukace się 

Lustro wypukłe, sferyczne

Duży stopień wypukłości naszych luster gwarantuje większą widoczność. Zastosowanie tego rodzaju luster pozwala kontrolować dużą powierzchnię, przy jednoczesnej redukcji liczby luster.
Lustro z 5 letnią gwarancją, nietłukące.

więcej informacji


lustro wielofunkcyjne 

Lustra wielofunkcyjne

Doskonały wybór, jeśli zależy Państwu na skutecznej i dyskretnej kontroli. Lustra wielofunkcyjne ułatwiają poruszanie się w fabrykach, magazynach i hurtowniach. Nietłukące i wypukłe lustra zwiększają bezpieczeństwo stanowisk pracy oraz kontrolę niewidocznych części maszyn, itp..

więcej informacji


lustro parkingowe 

Uliczne lustro wypukłe, parkingowe

Dzięki kolorowym ramom, lustra te doskonale harmonizują z otoczeniem. Idelne do zastosowania na prywatnych posesjach.

więcej informacji


lustro nietłukące 

Lustro uliczne nietłukace, garażowe

Zastosowanie czerwonej ramy sprawia, ze nasze wypukłe lustra sa doskonale widoczne, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach. Lustra te są nietłukące. DO ZASTOSOWANIA NA TERENACH PRYWATNYCH.

więcej informacjiczerwone i zielone lustro

Elementem niewątpliwie zwiększającym bezpieczeństwo w ruchu drogowym jak i w codziennym użytkowaniu są wypukłe lustra wielofunkcyjne. Sposób wykonania zapewnia lustrom uniwersalne możliwości zastosowania na parkingach, w garażach, sklepach, na liniach produkcyjnych. Wykorzystane tworzywo do produkcji luster sprawia iż posiada ono zwiększona odporność i jest to lustro nietłukące, co pokazują testy. Lustra wypukłe dają szeroki kąt obserwacji co szczególnie jest przydatne do kontroli w sklepach oraz na liniach produkcyjnych w przypadku niewidocznych części maszyn.