LUSTRA KONTROLNE - ANTYKRADZIEŻOWE - OBSERWACYJNE

 

Chcesz żeby twój sklep był bezpieczny i żeby nic nie ginęło nagle z półek - zamontuj wysokiej jakości lustra, a poczujesz spokój i bezpieczeństwo. Lustra do kontroli sklepu mają również działanie prewencyjne - antykradzieżowe. Szeroka gama luster kontrolnych: sklepowe, inspekcyjne, obserwacyjne jest w stanie zaspokoić większość potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


lustro antykradzieżowe, kontrolne

Lustra sklepowe, antykradzieżowe

Lustra sklepowe antykradzieżowe. Wyjątkowo łatwe w montażu, z regulowanym uchwytem. Lustra te zalecane są do stosowania: w sklepach - do ochrony przed złodziejami, przy wejściach do budynków publicznych, na korytarzach szpitalnych, na portierniach oraz przy kasach. Duże lustra przystosowane są specjalnie do obserwacji dużych obiektów z dużej odległości: obraz widziany przez obserwatora jest idealny nawet z odległości 30 m. Bardzo skuteczne lustra antykradzieżowe.

   

lustro inspekcyjne

Lustro inspekcyjne

Lustra inspekcyjne zalecane sa w celu zwiększenia skuteczności kontroli policyjnej i celnej, jak i antyterrorystycznej ochrony obiektów. Posiadamy całą game lusterek inspekcyjnych: od małych na wysięgniku 65 cm do dużych o średnicy 390 cm i wysięgniku 300 cm.


   
lustro kontrolne na basen
 

Lustro kontroli na basenie

Lustra kontrolne umożliwiające nadzór niewidocznych miejsc na terenie kąpielisk. Lustra basenowe – idealne do obserwacji osób kąpiących się. Rama lustra odporna jest na złe warunki atmosferyczne. Dobra inwestycja w bezpieczeństwo za rozsądną cenę.

   
lustro półkoliste sufitowe   

Lustra Półkuliste - Sufitowe

Lustra sufitowe umożliwiające nadzór niewidocznych miejsc na terenie sklepów, magazynów. Lustra półkuliste sprawdzają się w ruchu wózków na terenie magazynu. Lustra sferyczne sprawdzają się głównie na dużych powierzchniach handlowych oraz w magazynach. Lustra sufitowe nadają się do kontroli anty kradzieżowejna na terenie sklepu. Mocowane są na łańcuszkach podwieszanych do sufitu.