LUSTRA dla PRZEMYSŁU


lostro przemysłowe, stalowe 

Lustro do zastosowania w trudnych warunkach

Przemysłowe lusta stalowe Warunki pracy w niektórych zakładach przemysłowych wymagają luster o szczególnej odporności (wysokie temperatury, przestrzeganie norm HACCP,…)

 

   
lustro przemysłowe, płaskie  

Lustro kontroli procesu produkcji przemysłowej

Lustra do kontroli produkcji zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić kontrolowanie obiektów z odległości, bez zniekształcenia obrazu. Płaska powierzchnia nie deformuje obrazu.

   
lustro-anty-rozpryskowe

Lustra płaskie antyrozpryskowe, nietłukące się

Lustra antyrozpryskowe Specjalna metoda produkcji sprawia, że w przypadku rozbicia lustra (co może zdarzać się dosyć często), jego kawałki nie rozpryskują się. Do zastosowania w szpitalach, zakładach karnych, szkołach, obiektach sportowych, przymierzalniach, zakładach przemysłu spożywczego oraz lokalach gastronomicznych (wdrażanie procedury HACCP – HAZARD ANALYSIS AND CRITICAL CONTROL POINT – Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli).


lustro do kontroli taśmy prodkcyjnej

W naszej ofercie znajduję się także ofertę, na lustra do wykorzystania w specyficznych warunkach produkcji przemysłowej. Posiadamy lustra płaskie przemysłowe nadające się idealnie do kontroli procesów produkcyjnych oraz obserwacji niewidocznych części maszyn. Lustra wykonane są w taki sposób aby obraz jak najbardziej dokładny nawet z dużej odległości. W procesach produkcyjnych z wykorzystaniem wysokich temperatur niezawodne okaże się lustro ze stali nierdzewnej do zastosowania w trudnych warunkach. Lustra te zaprojektowane są bez zbędnych łączeń oraz ramki tak aby utrzymanie w czystości było niezwykle łatwe, elementy montażowe wykonane również ze stali nierdzewnej. Uchwyt do tego lustra może być wykonany z żywicy syntetycznej. Dla miejsc o podwyższonym bezpieczeństwie zaproponować możemy lustra płaskie antyrozpryskowe. Tego typu lustra znajdą szerokie zastosowanie w szpitalach, szkołach, obiektach sportowych oraz zakładach karnych. Metoda wytwarzania oraz grubość lustra sprawiają, że jego powierzchnia jest odporna na uszkodzenia.