LUSTRA MAGAZYNOWE


Lustra magazynowe są niezbędnym wyposażeniem powierzchni magazynowych jak i procesu rozładunku i załadunku towarów. Mają one również swoje szerokie zastosowania w przemyśle, jako wyposażenie wózków widłowych, oraz na rampach wyładunkowych. Są one ważnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy.


lustro magazynowe 

Lustro magazynowe z żółto czarną ramką

Lustra magazynowe zwiekszaja bezpieczenstwo poruszania sie maszyn w zakładach produkcyjnych oraz na powierzchniach magazynowych. Zółto-czarna rama zgodna jest z europejska dyrektywa CE 92- 58, dotyczaca zalecen z zakresu Bezpieczenstwa i Higieny Pracy.

cennik luster magazynowych

   
lustro półkoliste magazynowe 

Lustra magazynowe półkuliste

Lustra sklepowo - magazynowe półkuliste mają szerokie zastosowanie. Lustra sferyczne sprawdzają się głównie na dużych powierzchniach handlowych oraz w magazynach. Lustra sufitowe nadają się do kontroli na terenie magazynu. Lustra półkuliste pozwalają na bezkolizyjne poruszanie się maszyn czy wózków widłowych po terenie magazynu.

cennik luster magazynowych, półkolistych

   
lusterko wsteczne do maszyn budowlanych

Panoramiczne lusterko do wózków widłowych

Lusterka wsteczne do wózków widłowych.
Lustra do zamontowania na wózkach widłowych stosowane są w celu zapewnienia maksymalnej widoczności.

ceny lusterek wstecznych
lustro do magazynu

Lustra magazynowe są najlepszym i najwygodniejszym sposobem do zwiększenia bezpieczeństwa ruchu komunikacyjnego w magazynach oraz halach produkcyjnych. Różnorodność kształtów daje szeroki możliwości zastosowań. Wykonane z wytrzymałych materiałów dają funkcjonalność oraz trwałość w użytkowaniu. Lustra posiadają zółto-czarną ramkę zgodną z europejskimi standardami BHP. Do zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu komunikacyjnym na magazynie niezwykle przydatne są lustra półkuliste. Możliwość obserwacji od 2 do 4 kierunków zapewni bezkolizyjne poruszanie się wózków widłowych. Dla wózków widłowych także możemy zaproponować lusterka przednie oraz wsteczne zapewniające szerokie pole widzenia. Nasze lustra to niezastąpiony element wpływający na zwiększenie bezpieczeństwa.