LUSTRA DROGOWE, PARKINGOWE I DO GARAŻY

 

Często zdarza się w trakcie jazdy samochodem, że kierowcy mają problem ze sprawnym opuszczeniem skrzyżowania przez ograniczoną widoczność. Rozwiązaniem w tej sytuacji są lustra drogowe - dzięki nim nic Cię nie zaskoczy na ulicy. Lustra proponowane w Norma BG ułatwiają życie i poprawiają bezpieczeństwo ! Bezpieczeństwo w zasięgu ręki.


lustro drogowe nietłukące

Lustra drogowe  U-18a i U-18b

Lustra drogowe U-18a i U-18b umożliwiają poprawę bezpieczeństwa na drogach, skrzyżowaniach, parkingach, niebezpiecznych wyjazdach ze stref wewnętrznych, polepszając widoczność i eliminując martwe punkty. Są to lustra nietłukace z poliweglanu, akrylu i PAS.

lustra drogowe cennik i więcej informacji


 
lustro drogowe odporne na szron 

Lustro drogowe odporne na szron i parę wodną

Lustra drogowe odporne na szron Na lustrze osadza się szron i para ? Nowe lustro drogowe odporne na szron i parę, „rzuca wyzwanie” ekstremalnym warunkom pogodowym ! Lustro to nie wymaga instalacji elektrycznej.

lustra drogowe cennik i więcej informacji


 
lustro do garażu 

Lustra do garażu i na parkingu

Lustra parkingowe zamontowane przy wyjazdach z garażu zmniejszają zagrożenie wynikające z ograniczonej widoczności. Idealne na parkingach i w garażach.

lustra drogowe cennik i więcej informacji


 
lustro parkingowe

Lustro parkingowe-szeroki kąt widzenia

Lustra szerokokatne te zapewniają większą widoczność i nie zajmują dużo miejsca. Parkingowe lustra szerokokątne to poprawa bezpieczeństwa na drogach.

lustra parkingowe cennik i więcej informacji


 
lustro do maszyn budowlanych 

lusterko do pojazdów budowlanych - walców

Lusterka wsteczne do maszyn budowlanych i wózków widłowych. Lustra do zamontowania na walcach i równiarkach stosowane w celu zapewnienia maksymalnej widoczności przed kołami maszyn. Lustra te wyposażone są w podgrzewanie 12/24 V.

lustra wsteczne cennik i więcej informacji


 
lustro wypukłe

Lustro wypukłe, sferyczne

Lustro wypukłe Duży stopień wypukłości naszych luster gwarantuje większą widoczność. Zastosowanie tego rodzaju luster pozwala kontrolować dużą powierzchnię, przy jednoczesnej redukcji liczby luster. Lustra te stosuje się na drogach i terenach prywatnych.
Lustro z 5 letnią gwarancją.

lustra parkingowe cennik i więcej informacj


 
lustro wypukłe 

Lustra wielofunkcyjne - parkingowe - garażowe

Lustro wielofunkcyjne Doskonały wybór, jeśli zależy Państwu na skutecznej i dyskretnej kontroli. Lustra wielofunkcyjne ułatwiają poruszanie się w fabrykach, magazynach, parkingach i hurtowniach. Nietłukące i wypukłe lustra zwiększają bezpieczeństwo stanowisk pracy oraz ruchu pojazdów. DO ZASTOSOWANIA NA TERENACH PRYWATNYCH.

więcej informacji


 

lustro parkingowe

Uliczne lustro wypukłe, parkingowe

Lustro parkingowe Dzięki kolorowym ramom, lustra drogowe doskonale harmonizują z otoczeniem. Idelne do zastosowania na prywatnych drogach i posesjach.

więcej informacji


 

lustro na ulice

Lustro uliczne nietłukace, garażowe

Lustro drogowe-uliczne Zastosowanie czerwonej ramy sprawia, ze nasze wypukłe lustra sa lepiej widoczne, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Lustra te są nietłukące. DO ZASTOSOWANIA NA TERENACH PRYWATNYCH.

lustra drogowe cennik i więcej informacjilustro drogowe, mocowane do ściany

 

LUSTRO DROGOWE: Nowoczesne wielopoziome parkingi samochodowe często mają skomplikowaną budowę, a przez to zdarzają się w nich takie miejsca, które ograniczają widoczność kierowcom. Aby ograniczyć uszkodzenia samochodu lub stłuczki w parkingach warto jest zamątować lustra parkingowe. Ponadto lustra parkingowe proponowane przez sklep internetowy Lustra Norma BG sprawdzą się nie tylko w ogromnych parkingach, ale także w zwykłych garażach.

.

Lustra drogowe są odporne na uderzenia, rdzę i sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Ponadto godne uwagi są lustra, które ułatwiają dostrzeżenie pojazdów dwukołowych (motory, rowery) na skrzyżowaniach. Lustro CYCLOMIR zamontowane na słupie przy skrzyżowaniu sprawia, że pojazdy jednośladowe są lepiej widoczne - poprawia się bezpieczeństwo na drodze. Natomiast lustra parkingowe ułatwiają manewrowanie w garażach i parkingach miejskich. Inwestycja pieniędzy w drogowe lustra dwukierunkowe się opłaca, ponieważ są one nietłukące i nie staną się ofiarą wybryków chuliganów. Nasze lustra drogowe pomogą uniknąć dodatkowych kosztów - są wytrzymałe i funkcjonalne. Bezpieczeństwo jest najważniejsze nie warto na nim oszczędzać.