LUSTRA PRZEZNACZONE DO GARAŻU I PARKINGU


lustro garażowe

LUSTRA PARKINGOWE O ZWIĘKSZONYM KĄCIE WIDZENIA


lustro parkingowe

Lustra parkingowe zapewniają większą widoczność i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki specjalnym wymiarom oraz dużym stopniu wypukłości, lustra te umożliwiają kontrolę z większej odległości, w porównaniu z lustrami garażowymi. Idealne do zastosowania przy wyjazdach z parkingów, przy bramach wyjazdowych, itp.


NAZWA LUSTRA
ODLEGŁOŚĆ OBSERWACJI

WYMIAR LUSTRA
SYMBOL
CENA NETTO
Lustro Parkingowe / 4m. 44x7,5x20 cm. N-5000  458 zł.+vat
Lustro Parkingowe / 6m. 60x10x30 cm. N-6000  548 zł.+vat
Lustro Parkingowe / 8m.  80x12x40 cm.  N-8000  879 zł.+vat 
koszt dostawy zależny od ilości i rodzaju luster - ok 24 zł.+vat

   
Lustra dostarczane są z kompletem uniwersalnych uchwytów pozwalających na precyzyjne przymocowanie luster do ścian i słupów o średnicy 34-90 mm.  Ustawione poziomo gwarantują szeroki kąt widzenia. Ustawione pionowo nie zajmują dużo miejsca 


LUSTRA PARKINGOWE ODPORNE NA WARUNKI ZEWNĘTRZNE

 

Nowoczesne wielopoziome parkingi samochodowe często mają skomplikowaną budowę a przez to zdarzają się w nich takie miejsca, które ograniczają widoczność kierowcom. Aby ograniczyć uszkodzenia samochodu lub stłuczki w parkingach warto jest zamątować lustra parkingowe. Ponadto lustra parkingowe proponowane przez sklep internetowy Lustra Norma BG sprawdzą się nie tylko w ogromnych parkingach, ale także w zwykłych garażach.


lustro parkingowe lustro garażowe

Proste i ekonomiczne rozwiązanie w przypadku, kiedy zastosowanie lustra drogowego jest niemożliwe. Odległość między kierowcą a lustrem powinna wynosić ok. 2 m.Lustra te ułatwiają parkowanie samochodów na ograniczonej powierzchni. Ruchomy uchwyt umożliwia ustawienie lustra pod dowolnym kątem.


Lustra parkingowe znacznie poprawiają komfort parkowania i zmniejszają ryzyko kolizji. Lustra na parkingi zyskują coraz większą popularność. Ich ruchome uchwyty pozwalają na postawienie luster pod dowolnym kątem. Wszystkie lustra są razem z kompletem uchwytów.


NAZWA LUSTRA
ODLEGŁOŚĆ OBSERWACJI

WYMIAR LUSTRA
SYMBOL LUSTRA
CENA NETTO
Lustro Garażowe Okrągłe / 2m. śr. 30 cm. N-103ESP
209 zł.+vat
     
koszt dostawy zależny od ilości i rodzaju luster -

ok. 26 zł.+vat


PREZENTOWANE LUSTRA PRZYSTOSOWANE SĄ DO WARUNKÓW ZEWNĘTRZNYCH.
W BUDYNKACH I POD ZADASZENIEM MOŻNA STOSOWAĆ TAŃSZE LUSTRA, Z SZEROKIEJ GAMY LUSTER SKLEPOWYCH.lustro do podziemnego garażu


lustro wyjazd z parkingu

Lustra garażowe i parkingowe  sprawdzają się głównie przy wyjazdach z parkingu lub garażu. Wszystko po to, by zmniejszyć zagrożenia wynikajace z ograniczonej widoczności. Lustro garażowe jest bardzo prostym, ekonomicznym oraz praktycznym rozwiązaniem. Odległość pomiędzy kierowcą a lustrem, powinna wynosić około 2 metry. Lustra do parkowania sprawdzają się gdy trzeba zaparkować samochód na dosyć ograniczonej powierzchni. Lustra do garażu zyskują coraz większą popularność. Ruchome uchwyty pozwalają na ustawienie luster pod wybranym kątem. W opakowaniu otrzymują Państwo komplet uchwytów, który potrzebny jest do przymocowania lustra.


Lustro do garażu