LUSTRA DROGOWE (drogi prywatne)


lustro parkingowe 

Lustro drogowe (czerwona, zielona i czarna rama), kontrola 2 kierunków

Lustro na drogi prywatne Zastosowanie czerwonej ramy sprawia, że nasze lustra są doskonale widoczne, co pozwala na zwiekszenie bezpieczeństwa. Lustra te możemy stosować na drogach i parkingach  prywatnych. Przystosowane do warunków zewnętrznych.

PAS: gwarancja producenta 5 lat

Polymir: gwarancja producenta 3 lata


NAZWA LUSTRA
max. odległość obserwacji
WYMIAR  LUSTRA Polymir
CENA NETTO LUSTRA 
Lustro Drogowe
 NR-514/914  ok.5m.
śr. 40 cm.  NR-514
424 zł.+vat
Lustro Drogowe
 NR-515/915  ok.7m.
śr. 50 cm.  NR-515
477 zł.+vat
Lustro Drogowe
 NR-516/916  ok.11m.
śr. 60 cm. NR-516
538 zł.+vat
Lustro Drogowe
 NR-518/918  ok.20m.
śr. 80 cm. NR-518
899 zł.+vat
Lustro Drogowe
 NR-524/926  ok.9m.
40x60cm. NR-524
684 zł.+vat
koszt dostawy zależny od ilości i rodzaju luster - ok. 29 zł.+vat

Opcja: lustro może być odporne na szron i parę, dzięki zastosowaniu folii grzewczej 220 V/ 50-100 W. Zestaw nie zawiera bezpiecznika

   
Lustra dostarczane są z kompletem  uchwytów pozwalających na  przymocowanie luster do ścian i słupów o fi 34-90 mm.   PAS: gwarancja producenta 5 lat Polimir: gwarancja producenta 3 lata 

lustro uliczne


LUSTRA NA DROGI PRYWATNE I PARKINGlustro drogowe, parkingowe

Lustra parkingowe, (zielona rama) kontrola 2 kierunków

Doskonały wybór, jeśli zależy Państwu na skutecznej i dyskretnej kontroli. Lustra te ułatwiają poruszanie się w fabrykach, magazynach i hurtowniach. Nietłukące i wypukłe lustra zwiększają bezpieczeństwo stanowisk pracy oraz kontrolę niewidocznych części maszyn, itp.. Lustra te możemy stosować na drogach i parkingach  prywatnych. Przystosowane do warunków zewnętrznych.

PAS: gwarancja producenta 5 lat

Polymir: gwarancja producenta 3 lataOpcja: lustro może być odporne na szron i parę, dzięki zastosowaniu folii grzewczej 220 V/ 50-100 W. Zestaw nie zawiera bezpiecznika.


lustro parkingowe

Lustra drogowe - parkingowe z kolorowa ramą Niezastąpionym sposobem do zwiększenia bezpieczeństwa na ulicach, parkingach i w garażach oraz na posesjach prywatnych są lustra parkingowe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają dużą funkcjonalność łatwość użytkowania za rozsądną cenę. Lustra występują w dwóch wariantach kolorystycznych i materiałowych. Prezentowane lustra w zależności od wykorzystanego materiału posiadają gwarancję 3 i 5 lat. Lustra z 5-cio letnią gwarancją dodatkowo pokryte są powłoką antystatyczną i zabezpieczającą przed zarysowaniem. Podwójny wariant kolorystyczny sprawia iż lustra w ramce zielonej doskonale wkomponują się w otoczenie dając dyskretną obserwację. Lustra z ramka w barwie czerwonej zapewnia najlepsze wyeksponowanie lustra zapewniając zwiększenie bezpieczeństwa. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy fachową radą naszych pracowników.