LUSTRO VIALUX DO ZASTOSOWANIA W TRUDNYCH WARUNKACH


lustro odporne na temperature


 
1 - uchwyt zgodny z  HACCP  2 - Uchwyty są wykonane w całości ze stali nierdzewniej.  

Lustro do zastosowania w trudnych warunkach

Warunki pracy w niektórych zakładach przemysłowych wymagają luster o szczególnej odporności (wysokie temperatury, przestrzeganie norm HACCP) Te wymogi spełnia lustro Vialux NTW

Lustro Vialux, do zastosowania w szczególnych warunkach jest przeznaczone dla zakładów przemysłowych i fabryk używających w procesach produkcyjnych wysokich oraz bardzo wysokich temperatur (odlewnie, piece szybowe…), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa. Lustro oraz jego tylna część, w całości wykonane ze stali nierdzewnej, nie posiada ramy, ani zbędnych łączeń, dzięki czemu:

pozwala na czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia elementów lustra, gwarantując pełne bezpieczeństwo panujące w zakładach przemysłu spożywczego, eliminując zagrożenie niekontrolowanego zanieczyszczenia;

Likwiduje wszelkie niebezpieczeństwo zniszczenia lustra, z powodu wysokich temperatur, bądź ewentualnych odłamków żaru.

Lustro przemysłowe i jego tylna część połączone są razem za pomocą śrub wykonanych również ze stali nierdzewnej, ułatwiających demontaż lustra w celu wyczyszczenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Lustra NTW-815, NTW-817,  NTW-829 zgodne z wymaganiami HACCAP, jednak nie posiadają certyfikatu. Gwarancja producenta Vialux 2 lata.

 

Lustro Przemysłowe NTW-829 Karta produktu

NAZWA LUSTRA
max. odległość obserwacji
WYMIAR  LUSTRA
vialux
CENA LUSTRA NETTO
Lustro Przemysłowe NTW-814
ok. 11m. (uchwyt stal ocynkowana)
60x45 cm. 1639 zł.+vat
Lustro Przemysłowe NTW-816
ok. 11m. (uchwyt stal ocynkowana)
śr. 60 cm. 1630 zł.+vat
Lustro Przemysłowe NTW-828
ok. 20m. (uchwyt stal ocynkowana)
60x80 cm. 2150 zł.+vat
Lustro Przemysłowe NTW-815
ok. 11m. (uchwyt HACCP)
60x45 cm. 2840 zł.+vat
Lustro Przemysłowe NTW-817
ok. 11m. (uchwyt HACCP)
śr. 60 cm. 3066  zł.+vat
Lustro Przemysłowe NTW-829
ok. 20m. (uchwyt HACCP)
60x80 cm. 3243  zł.+vat
koszt dostawy zależny od ilości i rodzaju luster - ok. 29 zł.+vat

lustro vialux haccp


Lustra Vialux, do zastosowania w trudnych warunkach przeznaczone są dla zakładów przemysłowych i fabryk używajacych w procesach produkcyjnych bardzo wysokich temperatur (odlewnie, piece szybowe…), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa. Lustro wykonane jest ze stali nierdzewnej, nie posiada ani ramy, ani zbędnych łaczeń, dzięki czemu:
• pozwala na czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia elementów lustra, gwarantując pełne bezpieczeństwo panujace w zakładach przemysłu spożywczego, eliminujac zagrożenie niekontrolowanego zanieczyszczenia;
• likwiduje wszelkie niebezpieczeństwo uszkodzenia lustra z powodu wysokich temperatur, bądź ewentualnych odłamków żaru.

Część optyczna cechuje się unikalną jakością i doskonałą ostrością obrazu, bez zniekształceń.

Lustra przemysłowe N-814, N-816 i N-828 (dla wysokich temperatur) dostarczane są z kompletem uchwytów uniwersalnych do zamontowania na ścianie lub stalowym słupie o średnicy od 60 do 90 mm. Uchwyty są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo.Lustro i jego tylna część połączone są razem za pomocą śrub wykonanych równiez ze stali nierdzewnej, ułatwiających demontaż lustra w celu wyczyszczenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Specjalne otwory w dolnej partii pleców lustra zapobiegają gromadzeniu się wody po czyszczeniu.

Lustra Vialux dla przemysłu spożywczego N-815, N-817 i N-829 wykonane są w 100% ze stali nierdzewnej (zwierciadło, plecy i uchwyty) i są całkowicie szczelne.

Lustra posiadają 2-letnią gwarancję renomowanego francuskiego producenta Vialux.